Jastrzębia Góra - Imprezy

Puby, dyskoteki, kluby i drink bary w Jastrzębiej Górze - zobacz gdzie warto imprezować. Imprezy w Jastrzębiej Górze potrafią zaspokoić gusta najbardziej wybrednych. Nieprzespane noce, piękne kobiety i świetna muzyka. Wyraź swoją opinię i zapoznaj się z oceną innych. Opinie poniższych pubów, dyskotek i klubów znajdziecie także na FORUM.JASTRZEBIA-GORA.COM!

 

 Zobacz imprezy
w Jastrzębiej Górze na mapie

mapa

Imprezy w Jastrzębiej Górze

Zakres cen: od 19.00 do 200.00 zł | Oceny 0,00/ 5 - 0 opinii

Dom Whisky

 ocena 0

0 oceniających

www.domwhisky.pl 

ul. Droga Rybacka 60, 84-104 , Jastrzębia Góra

Tel: 691 38 00 00


To miejsce jest wyrazem wielkiej miłości do tradycji, jaka wytworzyła się wokół osobliwości i charakteru Whisky.

 

Dom Whisky to jedyne miejsce w Polsce w całości poświęcone królowej alkoholi.

Można w nim zarówno napić się jednej z ponad 750 marek whisky/whiskey, jak i dowiedzieć się szczegółów na temat powstawania i historii tego szlachetnego trunku.

Dom Whisky zbudowany jest na wzór szkockich destylarni. W okresie letnim tasting wybranych gatunków whisky odbywa się codziennie, otwarty od 14:00 do ostatniego klienta. POLECAMY !

 

ARA

 ocena 0

0 oceniających

ul. Rozewska 4, 84-104, Jastrzębia Góra


Hotel i dyskoteka w jednym, polecamy to miejsce do imprez jak i wypoczynku. Miła obsługa i dobre ceny.
 

Mówiąc o Jastrzębiej Górze i o imprezach nie sbosób pominąć dyskotekę ARA. To miejsce szalonej zabawy znane większości turystów jak i mieszkańców Jastrzębiej.

Wspomnieć trzeba, że ARA to także Hotel z dwoma gwiazdkami. Więc jak planujecie imprezowy tydzień polecamy Arę.

Coctail bar max

 ocena 0

0 oceniających

www.barmax.pl 

ul. Droga Rybacka 60, 84-104, Jastrzębia Góra

Tel: 691450000


Niezwykłe miejsce, z ciekawym wystrojem i ogromnym wyborem alkoholi.

 

Coctail Bar Max to miejsce, w którym postanowiliśmy realizować marzenia o najbardziej wyszukanych i egzotycznych koktajlach.Posiadamy największą kolekcję alkoholi w Polsce, a do koktajli używamy zawsze świeżych, egzotycznych owoców sprowadzanych z całego świata. To dzięki temu paleta smaków, którą dysponujemy jest praktycznie nieograniczona. Każdy koktajl jest przygotowywany pod indywidualne zamówienie. Od 1998 w Jastrzębiej Górze, od 2010 w Sopocie, a od 2013 w Warszawie wciąż dbamy o najwyzszą jakość oraz o niepowtarzalną atmosferę.

W trakcie 16-to letniej działalności Coctail Baru Max również wielokrotnie wzbogacaliśmy uroczystości naszymi cocktailami w całej Polsce. Wymyślamy, kreujemy, organizujemy i obsługujemy każde wydarzenie od 10 aż do 10000 osób.

W sezonie letnim prowadzimy tu również restaurację ze śniadaniami, obiadami i kolacjami.

Summer Club

 ocena 0

0 oceniających

ul. Pucka 2, 84-104, Jastrzębia Góra

Tel: 787 500 514


To był pierwszy klub w którym tak dobrze mi się tańczyło i w którym nie czułem się nieswojo.


Summer Club to imprezy z pompą. W klubie grają znani DJe. Będąc w Jastrzębiej trafiliśmy na imprezę, na której grał DJ Omen. Naprawdę świetna impreza. Oprócz Omena zagrali również DJ Bolek oraz DJ Radi`s.

Uwagę przyciąga również klubowy wystrój, duże skórzane kanapy i ciekawe oświetlenie. Jeżeli lubisz dobre kluby z dobrą muzyką to musisz odwiedzić summer club. Klub czynny jest od godziny 22 do ostatniego klienta.  W klubie bardzo często będziecie mogli posłuchać DJi z Katowic i Warszawy. W klubie macie duży wybór napoi alkoholowych.Polecamy !!!

 

KARAOKE w Cafe CORTINA

 ocena 0

0 oceniających

ul. Rozewska 2, 84-104, Jastrzębia Góra

Tel: 606 821 098

czynne: W SEZONIE

 Kawiarnia Cortina zaprasza na karaoke, codziennie od 20:00 do 24:00. To czas umożliwiający śpiewanie popularnych piosenek przez każdego !!! Można zrealizować swoje marzenia o byciu wielką gwiadą:)) a przy okazji wygrać smaczne nagrody:)) 

Zapraszamy do wspaniałej zabawy!!!

Tropikalna Wyspa

 ocena 0

0 oceniających

ul. Rozewska, 84-104, Jastrzębia Góra


Tropikalna w Jastrzębiej to jedna z fajniejszych imprezowni. Po mieście jeździ  bus Tropikalnej Wyspy zachęcający do imprezowania. Ponieważ klimat wysp poznaliśmy w innych miastach z chęcią zrobiliśmy porównanie. Zapytacie jak wypada Jastzrębia? Naszym zdaniem bardzo dobrze.

Marka tropikalnej wyspy trzyma fason i zapewnia świetną zabawę. A więc zapraszamy do Jastrzębiej w Tropiki, między piękne dziewczyny i słodkie drinki. Tylko nie zapomnijcie hawajskich koszul i kwiatów :)