Galeria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej GórzeGaleria zdjęć w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra - Imprezy

Puby, dyskoteki, kluby i drink bary w Jastrzębiej Górze - zobacz gdzie warto imprezować. Imprezy w Jastrzębiej Górze potrafią zaspokoić gusta najbardziej wybrednych. Nieprzespane noce, piękne kobiety i świetna muzyka. Wyraź swoją opinię i zapoznaj się z oceną innych. Opinie poniższych pubów, dyskotek i klubów znajdziecie także na FORUM.JASTRZEBIA-GORA.COM!

 

 Zobacz imprezy
w Jastrzębiej Górze na mapie

mapa

Imprezy w Jastrzębiej Górze

ZAPYTAJ / REZERWUJ
4,5 (ocen: 17)
(ocen: 4)
(ocen: 4)
(ocen: 4)
(ocen: 5)

Dom Whisky

www.domwhisky.pl 

ul. Droga Rybacka 60; Jastrzębia Góra 84-104

Tel: 691 38 00 00


To miejsce jest wyrazem wielkiej miłości do tradycji, jaka wytworzyła się wokół osobliwości i charakteru Whisky.

 

Dom Whisky to jedyne miejsce w Polsce w całości poświęcone królowej alkoholi.

Można w nim zarówno napić się jednej z ponad 750 marek whisky/whiskey, jak i dowiedzieć się szczegółów na temat powstawania i historii tego szlachetnego trunku.

Dom Whisky zbudowany jest na wzór szkockich destylarni. W okresie letnim tasting wybranych gatunków whisky odbywa się codziennie, otwarty od 14:00 do ostatniego klienta. POLECAMY !

 

3,2 (ocen: 21)
(ocen: 5)
(ocen: 5)
(ocen: 6)
(ocen: 5)

ARA

ul. Rozewska 4; Jastrzębia Góra 84-104


Hotel i dyskoteka w jednym, polecamy to miejsce do imprez jak i wypoczynku. Miła obsługa i dobre ceny.
 

Mówiąc o Jastrzębiej Górze i o imprezach nie sbosób pominąć dyskotekę ARA. To miejsce szalonej zabawy znane większości turystów jak i mieszkańców Jastrzębiej.

Wspomnieć trzeba, że ARA to także Hotel z dwoma gwiazdkami. Więc jak planujecie imprezowy tydzień polecamy Arę.

3,9 (ocen: 12)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)

Coctail bar max

www.barmax.pl 

ul. Droga Rybacka 60; Jastrzębia Góra 84-104

Tel: 691450000


Niezwykłe miejsce, z ciekawym wystrojem i ogromnym wyborem alkoholi.

 

Coctail Bar Max Jastrzębia Góra powstał w 1998 roku, to miejsce, w którym postanowiliśmy realizować marzenia o najbardziej wyszukanych i egzotycznych koktajlach.Posiadamy największą kolekcję alkoholi w Polsce (na barze znajdziecie Państwo ponad 1000 butelek alkoholu), a do koktajli używamy zawsze świeżych, egzotycznych owoców sprowadzanych z całego świata. To dzięki temu paleta smaków, którą dysponujemy jest praktycznie nieograniczona. Każdy koktajl jest przygotowywany pod indywidualne zamówienie. W sezonie letnim prowadzimy tu również restaurację ze śniadaniami, obiadami i kolacjami.

2,8 (ocen: 12)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)
(ocen: 3)

Tropikalna Wyspa

ul. Rozewska; Jastrzębia Góra 84-104


Tropikalna w Jastrzębiej to jedna z fajniejszych imprezowni. Po mieście jeździ  bus Tropikalnej Wyspy zachęcający do imprezowania. Ponieważ klimat wysp poznaliśmy w innych miastach z chęcią zrobiliśmy porównanie. Zapytacie jak wypada Jastzrębia? Naszym zdaniem bardzo dobrze.

Marka tropikalnej wyspy trzyma fason i zapewnia świetną zabawę. A więc zapraszamy do Jastrzębiej w Tropiki, między piękne dziewczyny i słodkie drinki. Tylko nie zapomnijcie hawajskich koszul i kwiatów :)

 

 

3,2 (ocen: 16)
(ocen: 4)
(ocen: 4)
(ocen: 5)
(ocen: 3)

Summer Club

ul. Pucka 2; Jastrzębia Góra 84-104

Tel: 787 500 514


To był pierwszy klub w którym tak dobrze mi się tańczyło i w którym nie czułem się nieswojo.


Summer Club to imprezy z pompą. W klubie grają znani DJe. Będąc w Jastrzębiej trafiliśmy na imprezę, na której grał DJ Omen. Naprawdę świetna impreza. Oprócz Omena zagrali również DJ Bolek oraz DJ Radi`s.

Uwagę przyciąga również klubowy wystrój, duże skórzane kanapy i ciekawe oświetlenie. Jeżeli lubisz dobre kluby z dobrą muzyką to musisz odwiedzić summer club. Klub czynny jest od godziny 22 do ostatniego klienta.  W klubie bardzo często będziecie mogli posłuchać DJi z Katowic i Warszawy. W klubie macie duży wybór napoi alkoholowych.Polecamy !!!