Jastrzębia Góra - oceny wg. turystów:
średnia 3.78 na podstawie 72 opinii

TOP 10 restauracji w Jastrzębiej Górze

Przedstawiamy subiektywny przewodnik po knajpach, restauracjach i barach w Jastrzębiej Górze 

Braliśmy pod uwagę: jakość potraw, wystrój lokalu, lokalizację, klimat, obsługę, ceny, opinie internautów i własne doświadczenia. Oto 10 najlepszych miejsc w Jastrzębiej Górze w kolejności przypadkowej, na których się na zawiedziesz.


1. Papaj


Adres: ul. Kaszubska 3, Jastrzębia Góra

Telefon: 728 347 577

Godziny otwarcia: Codziennie 10:00 – 23:00

U Papaja zjemy przystawki, głównie mięsne i rybne. W Menu znajdziemy zupy, dania mięsne, ryby smażone i ryby na parze, owoce morza, makarony, pierogi, sałatki oraz naleśniki. W karcie nie brakuje także dań dla dzieci, deserów, napojów zimnych i gorących, a także alkoholu. W restauracji znajduje się kącik zabaw oraz gry planszowe. 


2. Wędzarnia Przypiecek


Adres: Kaszubska 3, Jastrzębia Góra

Telefon: 728 347 577

Godziny otwarcia: Codziennie (w sezonie) 09:00 – 21:00

Specjalnością Przypiecka są ryby wędzone metodą naturalną na drewnie olchowym, bez dodatków środków chemicznych. Poza rybami wędzonymi, w Menu znajdziemy wybór ryb smażonych na niewielkiej ilości tłuszczu, mięsa z grilla węglowego oraz kebab. W wędzarni zjemy także rybne przystawki oraz ryby duszone na parze. W karcie znajduje się także kilka dań dla dzieci. Na terenie wędzarni znajduje się plac zabaw dla najmłodszych.


3. U Rybaka


Adres: Rozewska 2, Jastrzębia Góra

Telefon: 605 218 810 

Godziny otwarcia: pon.-czw., niedz.: 10:00 – 22:00 ;  pt.-sob.: 10:00 – 23:00

Specjalnością restauracji są ryby. W Menu znajdziemy także dania mięsne, ryby, pierogi, sałatki i makarony. W karcie znajdziemy wiele dań kaszubskich, którymi chwali się „U Rybaka”. W restauracji znajduje się kącik dla dzieci ze stoliczkiem i krzesełka do karmienia. Na salę można przychodzić ze zwierzętami.


4. Restauracja Hotel Faleza


Adres: Klifowa 5, Jastrzębia Góra

Telefon: 58 674 91 58

W restauracji można skomponować własne, indywidualne zamówienie, które przygotuje szef kuchni. W Menu czekają na nas przystawki zimne i ciepłe, makarony, zupy, dania mięsne i rybne oraz sałatki. Prócz tego w karcie znajdziemy dania dla dzieci, a także desery.5. Restuaracja Lazurowa


Adres: Droga Rybacka 54, Jastrzębia Góra

Telefon: 58 739 69 96

Turyści bardzo chwalą sobie obsługę oraz estetykę podawanych potraw, ale także ich niepowtarzalny smak, który bierze się z bardzo dobrego połączenia głównych składników z dodatkami. W Menu znajdziemy przystawki, dania rybne oraz mięsne, zupy oraz makarony. W restauracji Lazurowej zjemy także desery.


6. Kredens


Adres: Królewska 2, Jastrzębia Góra

Telefon: 58 674 95 81

Godziny otwarcia: pon., śr., pt.: 12:00 - 23:00 ; wt., czw., sob., niedz.: 11:00 – 23:00

W Menu możemy znaleźć przekąski ciepłe i zimne, grzanki oraz zupy, a także ryby, przygotowywane na różne sposoby (duszone, z grilla i smażone). Prócz tego, w Kredensie zjemy także dania mięsne, pizzę, makarony i sałatki. Do wyboru mamy również desery i napoje, w tym alkohol. Turyści bardzo polecają restaurację za konsekwencję w smaku.


7. Promenada Restauracja & Pizzeria


Adres: Słowackiego 7, Jastrzębia Góra

Telefon: 726 688 512

Godziny otwarcia: Codziennie 11:00 – 22:00

Promenada serwuje nam głównie pizzę oraz desery. W karcie znajdziemy także dania mięsne oraz rybne, a także zupy i sałatki. Prócz tego, zamówimy dania dla dzieci oraz napijemy się czegoś ciepłego i zimnego, w tym alkoholu. Ze słodkich dań, mamy do wyboru gofry, ciasta, desery lodowe oraz koktajle. 


8.De Dorsz


Adres: Obrońców Westerplatte, Jastrzębia Góra

Telefon: +48 605 203 070

Godziny otwarcia:  Codziennie 11:00 – 23:00

Turyści chwalą to miejsce za spokojny i przytulny klimat. Klienci najchętniej jedzą tutaj karmazyna. Oprócz tego, w Menu znajdziemy inne ryby, podawane z sosami (najbardziej chwalonym jest sos pomarańczowy), pizzę makarony, dania mięsne i desery. W De Dorsz napijemy się alkoholu, w tym drinków, także bezalkoholowych.9. Słoneczna


Adres: Derdowskiego 7, Jastrzębia Góra

Telefon: 570 756 210

Godziny otwarcia: pon.-czw.: 12:00 – 18:00 ; pt.-niedz.: 12:00 – 19:00

W restauracji królują przede wszystkim dania mięsne w różnych kompozycjach. Prócz tego, w Menu znajdziemy także dania rybne, zupy i naleśniki. W „Słonecznej” dostaniemy wybór dań dla dzieci i różne dodatki. W środku funkcjonuje bar sałatkowy i kącik zabaw dla dzieci.


10. Kapitan Burger


Adres: Rozewska 24, Jastrzębia Góra

Telefon: 695 259 486

Jak można wywnioskować po nazwie, Kapitan Burger to przede wszystkim burgery w najróżniejszych kompozycjach. Turyści chwalą wszystkie burgery, które przygotowywane są bardzo smacznie i starannie. Oprócz tego, chwalona jest także obsługa lokalu. Prócz burgerów zjemy tu zapiekanki, hot-dogi i naleśniki.
ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Jastrzebia-Gora.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!